Telewizja od kuchni

Tym razem o kulinarnych programach telewizyjnych. Gotowanie na ekranie ma długą historię. Każdy zna Makłowicza, czy Nigellę Lawson. Formuła takich programów jest prosta – kucharz na ekranie prezentuje krok po kroku wykonanie określonego dania. W sumie brzmi nieciekawie. I jeszcze pół biedy, kiedy robi to z taką lekkością, jak Nigella. Poza tym – kto tak naprawdę zapamiętuje…Tym razem o kulinarnych programach telewizyjnych. Gotowanie na ekranie ma długą historię. Każdy zna Makłowicza, czy Nigellę Lawson. Formuła takich programów jest prosta – kucharz na ekranie prezentuje krok po kroku wykonanie określonego dania. W sumie brzmi nieciekawie. I jeszcze pół biedy, kiedy robi to z taką lekkością, jak Nigella. Poza tym – kto tak naprawdę zapamiętuje (względnie zapisuje) te przepisy?

W erze internetu to właśnie tam szukamy przepisów. Bo mamy je od razu przed oczami, możemy porównać kilka wersji i wydrukować. Luba zanieść laptopa do kuchni. Zdecydowanie bardziej praktyczne! Jednak Nigella dalej kręci swoje programy, Pascal dalej gotuje, a Jamie Oliver ma się świetnie. Nadal oglądamy tradycyjne programy kulinarne. Ale istotna jest forma i sama osoba prowadzącego.

Jednak ostatnio programy kulinarne zaczęły ewoluować. Pojawiło się coś nowego – kulinarne reality show. Do Polski dotarły niedawno, razem z pierwszym sezonem \”Kuchennych rewolucji\”. Oczywiście nie jest to format oryginalny. Więcej na ten temat napiszę w kolejnym poście. przepis na leczo
Więcej informacji także tutaj leczo przepis
Dodatkowe informacje znalazłem właśnie tutaj leczo z papryką – polecam ten artykuł. Zdecydowanie jest warty przeczytania.
W temacie łatwe leczo przepis warto poczytać również pozostałe informacje.
łatwe leczo przepis – tekst jest OK

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.